امروز جمعه 17 آذر 1402
آرشیو موضوعی: اخبار صفحه اصلی تعداد اخبار : 0

علاقه‌مندی بنگلادش برای توسعه روابط تجاری با ایران/ خرما بازار خوبی در بنگلادش دارد

سفیر بنگلادش در ایران با اشاره به ظرفیت‌های مهم اقتصادی و معدنی استان بوشهر گفت: استان بوشهر از ظرفیت‌های مهم تولیدی مورد نیاز بازار بنگلادش برخوردار است که توسط روابط تجاری در دستور کار قرار دارد
آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری:

خرما می‌تواند میوه صلح جهانی باشد

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با بیان اینکه خرما و مشتقات آن از محصولات استراتژیک محسوب می‌شود، گفت: خرما دارای ویژگی خاصی در حوزه اقتصاد استراتژیک امنیت غذایی، دفاع زیستی بسیار حائز اهمیت است.

احداث شهرک خرما و پایانه صادراتی محصولات کشاورزی

خورشید گزدرازی در همایش ملی خرما بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر با شش میلیون اصله نخل و تنوع فوق‌العاده از تولید محصول سومین تولید کننده خرما در کشور است که با تولید 170 هزار تن محصول موجبات ارزآوری به کشور آن هم در شرایط سخت و تحریمی فراهم کرده است.

ضرورت ارتقاء جایگاه صادرات خرمای ایران

رییس انجمن خرمای استان گفت از اهداف برگزاری نمایشگاه ، همایش و میز ملی خرما ارتقاء جایگاه صادراتی ایران از رتبه سوم جهانی به اول است .

نحوه تسویه تعهدات ارزی صادرکنندگان بخش کشاورزی اصلاح می‌شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نحوه تسویه تعهدات ارزی صادرکنندگان بخش کشاورزی اصلاح می‌شود. به گزارش روابط عمومی اتاق بوشهر ، محمدرضا پور ابراهیمی در آئین افتتاح نمایشگاه ملی خرما در بوشهر اظهار داشت: توسعه صادرات از برنامه‌های است که توسط دولت و مجلس با جدیت دنبال می‌شود.

پنجمین نمایشگاه بین المللی تخصصی خرما و صنایع وابسته گشایش یافت.

آیین افتتاح این نمایشگاه با حضور استاندار بوشهر ، رییس کمیسیون‌اقتصادی مجلس شورای اسلامي، رئیس و اعضای اتاق بازرگانی بوشهر، رایزن بازرگانی ایران در امارات ، جمعی از مدیران استانی و اعضای اتاق بازرگانی ایران برگزار شد
رییس اتاق بازرگانی بوشهر خبر داد

برگزاری بزرگترین رویداد صنعت خرما کشور در بوشهر

رییس اتاق بازرگانی بوشهر از برگزاری بزرگترین رویداد صنعت خرما کشور در بوشهر خبر داد . خورشید گزدرارزی با اشاره به اینکه استان بوشهر با دارا بودن شش میلیون اصله نخل در 34 هزار هکتار در نقاط مختلف استان و تولید سالانه بیش از 165 هزار تن خرما تولید یکی از قطب های اصلي خرما کشورمی باشد.
بیانیه اتاق ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین:

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با انتشار بیانیه‌ای فاجعه تروریستی شب گذشته رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با انتشار بیانیه‌ای فاجعه تروریستی شب گذشته رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و آن را جنایت علیه بشریت دانست.
رئیس اتاق بازرگانی بوشهر:

به دنبال تثبیت و توسعه بازار هدف در کشور روسیه هستیم

به گزارش روابط عمومی اتاق بوشهر خورشید گزدرازی در حاشیه نشست هیات تجاری اتاق بازرگانی بوشهر با اتاق بازرگانی سن پترزبورگ روسیه گفت: ما از جذابیت بازار روسیه غافل نشدیم و سعی فعالان اقتصادی ما این است که محصولات که در استان بوشهر تولید می شود مورد نظر بازار روسیه قرار گیرد.

تعامل اتاق بازرگانی بوشهر با مرکز تجاری ایران در روسیه در جهت گسترش فعالیت‌های فعالان اقتصادی استان

رییس اتاق بازرگانی بوشهر از تعامل اتاق بازرگانی بوشهر با مرکز تجاری جمهوری اسلامی ایران در روسیه در جهت گسترش فعالیت‌های فعالان اقتصادی استان در آن کشور خبر داد .

نشست هیات تجاری بازرگانی بوشهر با مدیرعامل میر بیزینس بانک روسیه

نشست هیات تجاری بازرگانی اتاق بازرگانی بوشهر با مدیرعامل و مدیران ارشد بانک میربیزینس روسیه با حضور دکتر باستین معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار، گزدرازی رئیس اتاق بازرگانی ، مدیران و فعالان اقتصادی استان در محل میربیزینس بانک روسیه برگزار گردید.
رئیس اتاق بازرگانی بوشهر:

توسعه همکاری‌های‌ تجاری و اقتصادی بین بوشهر و روسیه/ پذیرش هیئت تجاری روس

رئیس اتاق بازرگانی بوشهر از توسعه همکاری بازرگانی و اقتصادی بین استان بوشهر و کشور روسیه خبر داد و گفت: تشکیل کنسرسیوم صادراتی، برندسازی و تقویت و سرمایه‌گذاری در دستور کار بوشهر و مسکو قرار دارد. به گزارش روابط عمومی اتاق بوشهر، خورشید گزدرازی شامگاه شنبه در نشست با اعضای اتاق بازرگانی مسکو با بیان اینکه بندر بوشهر در حاشیه خلیج فارس از ظرفیت‌های مهمی برخوردار است اظهار داشت: استان بوشهر به لحاظ موقعیت ویژه جغرافیایی طبیعی از جمله ساحل طولانی، دسترسی به دریاهای آزاد بین‌المللی، مجاورت با کشورهای حاشیه خلیج فارس و تأسیسات بندری و گمرکی، جایگاه مناسبی برای فعالیت‌های بازرگانی و تجاری از ظرفیت مهمی برخوردار است.
رییس انجمن خرما استان بوشهر :

به دنبال احیا صادرات خرما به روسیه هستیم

رییس انجمن خرما استان بوشهر گفت به دنبال احیا صادرات خرما به کشور روسیه هستیم.

عقد تفاهم نامه اتاق بازرگانی بوشهر و اتاق بازرگانی مسکو

طی نشست هیات تجاری بازرگانی بوشهر در اتحادیه و اتاق بازرگانی فدراسیون مسکو تفاهم نامه ای میان اتاق بوشهر و اتاق مسکو منعقد شد.
خورشید گزدرازی:

اعزام هیات تجاری بوشهر به کشور روسیه

رییس اتاق بازرگانی بوشهر از اعزام یک هیات تجاری از فعالان بخش خصوصی استان توسط اتاق بازرگانی بوشهر به کشور روسیه خبر داد . خورشید گزدرازی با بیان اینکه همزمان با نمایشگاه word food مسکو این هیات با مجوز اتاق ایران به کشور روسیه اعزام شده است .

اراده سیاسی دو کشور ایران و قطر توسعه روابط تجاری است

سفیر ایران در کشور قطر گفت اراده سیاسی دو کشور ایران و قطر توسعه روابط تجاری است استان بوشهر نقش مهمی در مبادلات تجاری به قطر می تواند داشته باشد. علی صالح آبادی در نشست با فعالان اقتصادی استان در اتاق بازرگانی بوشهر گفت مسئولان قطری نگاه مثبتی به توسعه روابط با ایران دارند و امیر قطر خواستار توسعه مراودات اقتصادی با ایران تا سقف ۳میلیارددلار شدند .

ندیرپورجم نایب رئیس کمیسیون گمرک اتاق بازرگانی ایران شد

به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اتاق بوشهر ندیر پورجم عضو هیئت رئیسه اتاق بوشهر در انتخابات کمیسیون های تخصصی اتاق بازرگانی ایران به عنوان نائب رئیس *کمیسیون گمرک* انتخاب شد.
با حکم خورشید گزدرازی:

عبدالرسول غلامی به عنوان دبیرکل اتاق بازرگانی بوشهر ابقا شد.

خورشید گزدرازی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر طی حکمی عبدالرسول غلامی را به عنوان دبیرکل اتاق بوشهر در دوره دهم منصوب کرد. عبدالرسول غلامی پیش از این نیز به عنوان دبیرکل اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر به مدت 5 سال فعالیت داشته است.

دیدار سرزده با فعالان رسانه و خبرنگاران بوشهر

به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی بوشهر به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، عبدالرسول غلامی دبیرکل اجرایی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر به صورت سرزده با چندی از فعالان عرصه رسانه و خبر دیدار کرد.
برو به صفحه »