امروز جمعه 17 آذر 1402
آرشیو موضوعی: گزارش تصویری تعداد اخبار : 0

نحوه تسویه تعهدات ارزی صادرکنندگان بخش کشاورزی اصلاح می‌شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نحوه تسویه تعهدات ارزی صادرکنندگان بخش کشاورزی اصلاح می‌شود. به گزارش روابط عمومی اتاق بوشهر ، محمدرضا پور ابراهیمی در آئین افتتاح نمایشگاه ملی خرما در بوشهر اظهار داشت: توسعه صادرات از برنامه‌های است که توسط دولت و مجلس با جدیت دنبال می‌شود.

پنجمین نمایشگاه بین المللی تخصصی خرما و صنایع وابسته گشایش یافت.

آیین افتتاح این نمایشگاه با حضور استاندار بوشهر ، رییس کمیسیون‌اقتصادی مجلس شورای اسلامي، رئیس و اعضای اتاق بازرگانی بوشهر، رایزن بازرگانی ایران در امارات ، جمعی از مدیران استانی و اعضای اتاق بازرگانی ایران برگزار شد

برگزاری همایش بین المللی خرما و صنایع وابسته در بوشهر

همایش بین المللی خرما و صنایع وابسته در آیینی با حضور نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی ، سفیر بنگلادش در ایران، سرکنسول افتخاری سفارت مغولستان شماری از مسئولان کشوری و استانی در بوشهر برگزار شد . به گزارش روابط عمومی اتاق بوشهر ، رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر در این آیین گفت: سالانه هفت میلیون تن خرما در دنیا تولید می‌شود که از این میزان ایران با یک میلیون و ۳۰۰ هزار رتبه سوم دنیا را به خود اختصاص داده است.
برگزاری چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی خرما و صنایع وابسته در بوشهر

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی خرما و صنایع وابسته و نخستین نمایشگاه کشاورزی، دام و طیور در محل نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر برگزار شد .

رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر گفت: توسعه بازارهای فروش در عرصه‌های ملی و جهانی رویکرد اصلی نمایشگاه بین المللی خرما در بوشهر است. خورشید گزدرازی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده چهارمین نمایشگاه خرما استان بوشهر با حضور مسئولان ارشد کشوری و همچنین نمایندگانی از استان‌های خرما خیز برگزار شد
در آیین تجلیل از تجار و فعالان اقتصادی ایثار گر در هفته دفاع مقدس مطرح شد

فعالان اقتصادی در دفاع مقدس همراه دیگر اقشار برگ زرینی از این افتخار آفرینی را به خود اختصاص داده اند .

آیین تجلیل از تجار و فعالان اقتصادی ایثارگر در دفاع مقدس به همت اتاق بازرگانی بوشهر و بسیج تجار و فعالان اقتصادی استان بوشهر در محل اتاق بازرگانی بوشهر برگزار شد . در این آیین که با حضور عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی ،علی باستین معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار ، سردار دشتی جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع)، رییس شورای شهر بوشهر ، رییس اتاق اصناف مرکز استان و جمعی از مدیران استانی و فعالان اقتصادی برگزار شد که از شش نفر از فعالان اقتصادی که در دفاع مقدس حضور داشتند تجلیل بعمل آمد .
در شصتمین شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مطرح شد

تردد کشتی‌های 50 هزار تنی با افزایش عمق کانال دریایی بندر بوشهر فراهم می‌شود.

شصتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر در محل اتاق بازرگانی بوشهر برگزار شد در ابتدا خورشید گزدرازی رئیس اتاق بازرگانی و دبیر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بوشهر باتأکید بر فراهم شدن تردد کشتی‌های تجاری ۵۰ هزار تنی در بندر بوشهر گفت: تأمین اعتبار برای افزایش عمق کانال دسترسی به بندر بوشهر یک ضرورت است.
در دیدار رئیس قوه قضائیه با فعالان اقتصادی استان بوشهر مطرح شد:

جذابیت تجارت و بازرگانی در بوشهر باید بازگردد/بانک ها در تامین منابع تولید کنندگان و فعالان اقتصادی تسهیل کنند.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی گفت درخواست داریم با حمایت قوه قضاییه جذابیت تجارت و بازرگانی در بوشهر بازگردد. دبیرکل اتاق بازرگانی بوشهر خواستار همکاری بانکها در تسهیل تأمین منابع تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی شد .
در پنجاه و ششمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بوشهر مطرح شد.

بانک‌های بوشهر بخشنامه بانک مرکزی را اجرا نمی‌کنند

پنجاه و ششمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر به ریاست احمد محمدی زاده استاندار بوشهر برگزار شد . در ابتدا خورشید گزدرازی رئیس اتاق بازرگانی بندر بوشهر و دبیر شورای گفتگو استان گفت: برخی از بانک‌های بوشهر پیرامون ممنوعیت بلوکه کردن بخشی از تسهیلات اعطایی بخشنامه بانک مرکزی را اجرا نمی‌کنند.
در سفر سفیر محترم آفریقای جنوبی به بوشهر مطرح شد

تعاملات استان بوشهر و کشور آفریقای جنوبی افزایش پیدا می کند

راه‌های توسعه روابط استان بوشهر با آفریقای جنوبی حضور سفیر آفریقای جنوبی در جمهوری اسلامی ایران در سفر وی به استان بوشهر که به میزبانی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی بندر بوشهر بود بررسی شد.
در پنجاه و سومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر مطرح شد

بررسی آسیب شناسی مؤلفه های کمی پایش محیط کسب و کار در دستور کار دبیرخانه شورای استان قرار گرفت.

خورشید گزدرازی رییس اتاق و دبیر شورای گفت گوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: دبیرخانه شورای گفت و گو با همکاری اداره کل امور اقتصاد و دارایی، دانشگاه خلیج فارس و مرکز مطالعات و پژوهش های اقتصادی اتاق بازرگانی، پروژه بازنگری در شاخص های رتبه بندی پایش محیط کسب و کار را در دستور کار خود قرار داده است.
رییس اتاق بازرگانی بوشهر در سومین همایش و نمایشگاه بین المللی خرما :

رویکرد نمایشگاه خرما بوشهر ارتقا جایگاه خرما و توسعه بازار صادرات آن است .


درچهل و نهمین جلسه شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی مطرح شد:

مجوز سفر جدید لنج‌های تجاری استان بوشهر صادر شد.

استاندار بوشهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده مجوز سفر جدید لنج‌های تجاری استان بوشهر صادر شده و سفر جدید این لنج‌ها به بنادر کشورهای حاشیه خلیج‌فارس به‌زودی ابلاغ می‌شود.

اعضا هیات نمایندگان اتاق در نشست با رییس مجمع نمایندگان استان چه گفتند؟

اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر- واحد روابط عمومی: رئیس و اعضا هیات نمایندگان اتاق در نشست با عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر ،گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان استان به بیان نقطه نظرات خود پیرامون مسائل اقتصادی استان پرداختند.
بهار از راه رسید...

نوروز سال 1400 مبارک باد...


رفع تعلیق کارت های بازرگانی

فراخوان رفع تعلیق کارت های بازرگانی

صادرکنندگان به منظور برخورداری از مزایای مصوبات فوق الذکر ضروری است هر چه سریع تر به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندر بوشهر مراجعه نمایند.
31 شهریور تا 6 مهرماه

هفته دفاع مقدس گرامی باد


ماسک بزنیم

کرونا را جدی بگیریم و حتماً ماسک بزنیم

دکتر محمد حسین صومی: علل اجباری شدن و استفاده حتمی از ماسک به این دلایل می باشد : که اولا" ویروس کرونا در حال گسترش می باشد و هیچ نقطه ای از کشور و حتی استان عاری از این ویروس نمی باشد ثانیا" در محیط‌هایی که اجتماع هست و محیط نیز سرپوشیده ، ویروس در آن محیط فرصت انتشار بهتری می یابد و نهایتا" برای اینکه نه خودمان را گرفتار این بیماری کنیم و نه دیگران را آلوده و گرفتار کنیم باید از ماسک استفاده کنیم .
برو به صفحه »