امروز سه شنبه 26 تير 1403
کد خبر : 237202 تاریخ ثبت : 1403/4/4 14:17:00

بیانیه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر پیرامون مشارکت حداکثری فعالان اقتصادی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

اتاق بازرگانی بوشهر به نمایندگی از فعالان بخش خصوصی استان بوشهر به جهت مشارکت حداکثری آحاد مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات همواره بهترین مسیر برای استقرار تفکر زیبای مردم سالاری بوده که این مهم موهبتی الهی می باشد که با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به مردم ایران  تقدیم گردید.

انتخابات سرنوشت ساز چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با توجه به موقعیت حساس کنونی کشور، نقش تعیین کننده‌ای در عرصه  سرنوشت اقتدار و امنیت کشور عزیز اسلامی مان دارد.

 این انتخابات پرشور و حضور آحاد مردم در پای صندوق های رای، از ارکان حکمرانی درست و مایه پیشرفت و سربلندی کشور عزیزمان به ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت مردم خواهد بود.

 فعالان اقتصادی استان بوشهر همچون همیشه در تمامی رویدادهای ملی و مذهبی پیشگام بوده اند و خود را موظف به حضور پرشور در انتخابات دانسته و در روز هشتم تیرماه حضور حداکثری در انتخابات خواهند داشت.

در همین راستا  تمامی فعالان اقتصادی، تجار و فعالین بخش خصوصی  می کوشند  تا با مشارکت حداکثری در روز انتخابات، با رای قاطع مردم شاهد انتخاب رئیس جمهوری قدرتمند بوده و باعث اقتدار و امنیت بیش ازپیش و توسعه همه جانبه کشور به ویژه در حوزه اقتصاد باشیم .

بی شک حضور حداکثری مردم کشور بویژه فعالان اقتصادی به عنوان بازوی توانمند رونق و شکوفایی اقتصاد کشور در پای صندوق های رای، بار دیگر به جهان و جهانیان ثابت خواهد کرد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که برآمده از انقلابی جهادی و مردمی است، در تمامی عرصه ها سرنوشت خود را به دستان خود تعیین کرده و همواره زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران آینده ی میهن عزیزمان را میسازد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه